O firmě

Jsme rodinná firma působící na českém trhu od roku 2003. V červnu jsme rozšířili naše vybavení a tak vám můžeme nabídnout razítka v nejvyšší kvalitě z vlastní výroby.

Spolupráce

Pokud podnikáte v oboru, ve kterém jste v přímém kontaktu se zákazníky, nabízíme Vám možnost stát se naším partnerem a rozšířit nabídku svých služeb o razítka Trodat. Našim partnerům nabízíme zvýhodněné nákupní ceny, při dlouhodobé spolupráci je možnost platby na fakturu. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Razítka

Vyberte si razítko, které vám bude šité na míru.


Náhradní plnění

Nákupem služeb a produktů od naší společnosti máte možnost uplatnění náhradního plnění.

Co je náhradní plnění?
Praktické řešení pro firmy s více než 25 zaměstnanci, které nemohou splnit zákonnou povinnost přímo zaměstnat osoby se zdravotním postižením a současně nechtějí platit povinný odvod do státního rozpočtu.
Nákupem náhradního plnění, tedy produktů či služeb od dodavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením, vyřešíte svůj problém a současně podpoříte existující pracovní místa zdravotně postižených osob.
Náhradní plnění je snadné řešení pro náhradní zaměstnávání osob se zdravotním postižením a zároveň vyjádřením společenské solidarity v zaměstnaneckých vztazích na trhu práce směrem k ohrožené skupině osob se zdravotním postižením.


Jaromír Chúpek
Provozovna